Profesyonel Sıhhi Tesisatçı

75 Yıl mah. 15 nolu cad. No:53/A Şahinbey / Gaziantep
Pzt-Cmt: 08:00 - 19:00

SU KAÇAĞI TESPİTİ

Su kaçağı tespiti hizmetimiz ile sızıntı problemleri yaşadığınızda evinizi kırmadan dökmeden komple tesisatı yenilemek zorunda kalmadan son teknoloji ürünlerimiz ile sorununuzu çözüme kavuşturuyoruz. Su kaçakları çoğunlukla alt komşuza damlama ve kabartılar gibi şekillerde görülmektedir . Sudan kaynaklanan bu sorunlara teknolojik aletlerimiz ile çözüm üretiyoruz. Son teknoloji boru görüntüleme kameralı cihazlar yardımı ile artık su kaçıran bölgeyi bulmak daha kolay hale geldi . Geçmiş süreçlerde olsa su tesisatının geçtiği tüm bölümler kırılır ve fayanslarınız hasar gördükten sonra komple bir tadilat süreci başlardı. Su kaçağı tespiti yapan firmamız sizleri bu sorunlardan garantili bir şekilde kurtarıyor.

Bir Yerde Su Sızıntısı Olduğu Nasıl Anlaşılır?

Evinizde bir yerde su kaçağı olup olmadığını anlamak için en önemli yöntem, evin tüm tesisatlarını 7 gün boyunca kapalı tutmanız gerekecektir. Bu sizler için bakarak anlayacağınız en normal yöntemlerden biridir. Evinizde bir sızıntı problemi başladığında, bazen damlama yapsa da bazen de kaçaklar tavanlarda rutubete sebep olur. Eksik veya özensiz yapılan işlerde, tesisat borularından yavaş bir şekilde sızıntı yapmaya başlar. Durumun anlaşılması kimi zaman 6 ay sürebilmektedir. Dışarıda tesisatçı aramak yerine su kaçağı tespiti hizmeti sunan firmayı arayarak, konutunuzda sızıntı olup olmadığını öğrenebilirsiniz.

Su Kaçağı Nasıl Bulunur?

OSMANLI tesisat firmamızda, su sızıntısını bulan tüm makineler mevcuttur. Avrupa’dan ithal edilen cihazlarla, su kaçağının bölgesel yerini buluyoruz. Artık su kaçağını eski yöntemlerle bulmak tarihe karıştı. Ekiplerimiz su tesisat ustaları oldukları için, tesisat konusunda gerekli bilgiye ve tecrübeye sahiptirler. Onarım yapılan bölgeye, kesinlikle garanti veriyoruz. Su kaçağı olan evlere, basınç düşürücü regülatör takılmasını tavsiye ediyoruz. Akşamları yükselen sudaki basınç, plastik boru ek yerlerinden patlama yapmış olup evinizde su sızıntısına sebep olabilir. Bu yüzden sizlere önerimiz su sayacının olduğu bölgeye basınç düşürücü vana taktırmanızdır. Su kaçağı sorunları ile ilgili daha fazlasını öğrenmek için, firmamızdan telefonla bilgi alabilirsiniz.

Theme Image

Su Tesisatı ve Tüm Tesisat İşleriniz için 7/24 Hizmetinizdeyiz.